Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

KRJ 004  | 30.10.2016

  • Järjestäjä; Fjellwind Dressage (FJEL7197) vastuuhenkilönä riika, VRL-10216
  • Kisapäivä / VIP; 30.10.2016  /  27.10.2016
  • Kilpailut ovat avoinna kaikille
  • Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla
  • Osallistujat päivitetään ensimmäiseen kutsuun

SÄÄNNÖT

OSALLISTUMINEN

  • Luokkiin otetaan enintään 30 osallistujaa
  • Yhdeltä ratsastajalta enintään 3 hevosta /luokka
  • Yksi hevonen enintään 2lk /kisa ja 1 kerta /luokka
  • VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaehtoinen




     
  • Sähköpostitse osoitteeseen riikaislost@hotmail.com
  • Otsikolla KRJ 002-004
  • Yhteen kutsuun ei ole mahdollista osallistua
  • Osallistuminen muodossa

    Luokka nro.
    Ratsastaja (VRL-0000) - Hevonen VH00-000-0000

LUOKAT

1. Helppo A
2. Vaativa B
3. Grand Prix

TULOKSET

1. Helppo A
1. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Helmeri VH16-018-1897 
2. Melina (VRL-11408) - Runon Vienna VH16-018-2068 
3. Melina (VRL-11408) - Runon Armori VH16-018-2084 
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Renanssi VH14-018-0575 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Tindemari KAT VH14-018-0244 
6. Tierra (VRL-02841) - A.D. Échec au Roi VH14-027-0129 
7. VP (VRL-14355) - Kaamoskaiho VH16-018-2082 
8. Sussu (VRL-12636) - Riivattu Mamma VH12-018-0491 
9. Jemiina (VRL-07412) - Eindhoeve Luned 
10. Veera Ruusula (VRL-14299) - Oldsfell's Royal Drama VH14-013-0089 
11. Sussu (VRL-12636) - Sadan Hallapoju 
12. Siguri (VRL-11290) - Ruskanlumo VH16-018-1859 
13. Veera Ruusula (VRL-14299) - Oldsfell's Wilfried VH14-013-0088 
14. Sussu (VRL-12636) - Sadan Rohkea 
15. Tierra (VRL-02841) - A.D. Undercover VH15-026-0014 
16. Jannica (VRL-04799) - Hymnin Rymy-Reemeli VH16-018-0470 
17. Tierra (VRL-02841) - A.D. Magnificient Rock VH11-017-0386 
18. VP (VRL-14355) - Fiktion Charmi VH16-018-2104 
19. Jannica (VRL-04799) - Oldsfell's Wilfried VH14-013-0088 
20. felissa (VRL-04000) - Tarun Hohtoinen VH15-018-0183 
21. Veera Ruusula (VRL-14299) - Tycroes Moon Dust VH14-022-0050 
22. kahakka (VRL-14404) - Rappadanin Mongusti VH16-018-1944 
23. VP (VRL-14355) - Ruisjoen Riiva VH16-018-1694 
24. Jannica (VRL-04799) - A.D. Magnificient Rock VH11-017-0386 
25. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Volte VH16-018-1854 
26. Jemiina (VRL-07412) - Eindhoeve Arianrhod 
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Valotar VH14-018-0389 
28. Jemiina (VRL-07412) - Ketolan Kultamiina 
29. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866
30. felissa (VRL-04000) - Villahaan Aamu VH16-018-1868 


2. Vaativa B
1. Florencia (VRL-12354) - Aldegonda 
2. VP (VRL-14355) - Marenkelli VH16-018-2113 
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Koistilan Viluri VH11-018-1112 
4. Jannica (VRL-04799) - Sirun Vilukissa VH06-018-9542 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Ellenin Sypressi VH03-018-5927 
6. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Usva VH16-018-1808 
7. felissa (VRL-04000) - Hunajamäen Valtti VH16-018-2008 
8. Melina (VRL-11408) - Runon Leino VH16-018-2086 
9. Melina (VRL-11408) - Runon Henrika VH16-018-2007 
10. Jemiina (VRL-07412) - Ketolan Pörröpommi 
11. Tierra (VRL-02841) - A.D. Ewa's Dianne VH14-053-0143 
12. Florencia (VRL-12354) - Jaida Mic 
13. Siguri (VRL-11290) - Linnavuoren Janet VH16-018-2148 
14. VP (VRL-14355) - Mettänneito VH16-018-1578 
15. Lea M. (VRL-13652) - Bartje van Khim VH16-040-0070 
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Illusionistin Suklaaunelma VH16-018-1449 
17. felissa (VRL-04000) - Kodon Hunajainen VH16-018-1884 
18. Florencia (VRL-12354) - Nomara Wees 
19. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Miklas VH16-018-1848 
20. Jannica (VRL-04799) - A.D. Ansa VH11-024-0105 
21. Jannica (VRL-04799) - Adinan Tähti-Tyttö VH16-018-0612 
22. Jemiina (VRL-07412) - Huvitutin Takatalvi VH14-018-0423 
23. Sussu (VRL-12636) - Sadan Taikavoima 
24. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Prella VH16-018-2155 
25. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Hatuntekijä VH16-018-1260 
26. Tierra (VRL-02841) - A.D. Ewa VH11-053-0081 
27. Jemiina (VRL-07412) - Moon Pommitar VH14-018-0814 
28. VP (VRL-14355) - Westeri VH16-018-1579 
29. Tierra (VRL-02841) - A.D. Silver King VH11-029-0197
30. Melina (VRL-11408) - Villahaan Kuuno VH16-018-2030


3. Grand Prix
1. Rinaz (VRL-13627) - Gaute 
2. Pinja (VRL-13811) - Oldfinion Sion VH16-031-0799 
3. Jannica (VRL-04799) - Oldfinion Easton VH16-013-0115 
4. Pinja (VRL-13811) - Bail Me Out VH15-011-0289 
5. Otterley Wilson (VRL-12757) - Mathias WSH 
6. Sussu (VRL-12636) - Ruhig Prinz 
7. Rinaz (VRL-13627) - Njordleo 
8. Rinaz (VRL-13627) - Scaon Cottonbob 
9. riika (VRL-10216) - FV Iron Maiden VH11-012-0185 
10. Jannica (VRL-04799) - Pikachu Chu Chu VH16-012-0277 
11. Cery (VRL-02116) - Oz VH16-259-0020 
12. felissa (VRL-04000) - Huckleberry Rewa VH16-031-0761 
13. Cery (VRL-02116) - Thirteen Absinthe VH16-151-0007 
14. Melina (VRL-11408) - Nemeria Wolf VH16-031-0723 
15. Sussu (VRL-12636) - Geovantus 
16. Otterley Wilson (VRL-12757) - Helia WSH 
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Modernday Madness SIN VH05-044-5177 
18. Otterley Wilson (VRL-12757) - Blake WSH 
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Royals Halloween Party VH05-044-4720 
20. Jemiina (VRL-07412) - Davy Jones 
21. Laura (VRL-11124) - Charmelle 
22. Pinja (VRL-13811) - Isabelle's Routine VH15-012-0362 
23. felissa (VRL-04000) - Impreza Rewa VH16-021-0422 
24. riika (VRL-10216) - TimberLand VH11-012-0184 
25. felissa (VRL-04000) - Philadelphia Dessa VH16-013-0074 
26. Jannica (VRL-04799) - Rammsteam Flow VH13-031-0336 
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Immortal Nove VH14-011-0366 
28. riika (VRL-10216) - Checkered Wide VH16-012-0184 
29. Sussu (VRL-12636) - Shadows Amarante
30. Cery (VRL-02116) - Brooklyn Vampire VH16-229-0012 

©2019 Fjellwind Dressage // kilpailut - suntuubi.com